Witajcie w naszym codziennym przewodniku pogodowym z pięknego Dziwnowa! Dzisiaj, 30 grudnia 2023, czeka nas dzień z dominującą pochmurnością i lekkim mżawkowym deszczem wieczorem.

Temperatury wahają się w granicach 3°C do 6°C, z odczuwalnymi temperaturami nieco niższymi ze względu na wilgotność powietrza i wiatr. Szansa na opady deszczu w ciągu dnia jest niewielka, jednak wieczorem wzrasta do około 51%. Przez większość dnia niebo będzie całkowicie pochmurne, z zachmurzeniem na poziomie około 100%.

Wiatr będzie umiarkowany, z prędkościami w okolicach 7-19 km/h. Poczujecie też zwiększoną wilgotność powietrza, oscylującą w okolicach 95-100%, co może sprawić, że temperatura będzie odczuwalna jako niższa.

Mgliście zacznie się od rana, a po południu zacznie się zwiększać zachmurzenie, prowadząc do wieczornych, lekkich opadów deszczu. Śniegu nie przewiduje się, ale warto być przygotowanym na zmieniające się warunki.

Podsumowując, dzisiejszy dzień w Dziwnowie przyniesie chłodne i mgliste warunki, z możliwością lekkiego deszczu wieczorem. Idealna pogoda na ciepłą herbatę i relaks w domowym zaciszu!

Pamiętajcie, aby śledzić codzienne aktualizacje pogodowe, aby być na bieżąco z tym, co nas czeka! Pozostańcie ciepli i bezpieczni.