Zostań w Dziwnowie na dłużej

Dziwnów Spadochroniarzy Polskich – noclegi w apartamentach

Ulica „Spadochroniarzy Polskich” w Dziwnowie to hołd dla polskich żołnierzy spadochronowych z II wojny światowej, którzy odznaczali się odwagą i umiejętnościami, biorąc udział w ważnych operacjach wojennych, jak np. Market Garden. Dziwnów, nadając ulicy tę nazwę, symbolicznie upamiętnia ich heroizm i poświęcenie, czyniąc z niej miejsce pamięci historycznej. Ta praktyka wpisuje się w szerszy trend polskich miast honorujących swoich bohaterów wojennych i jest częścią narodowej pamięci i szacunku dla tych, którzy walczyli za wolność Polski.

Od 360 PLN

Za noc

Zapraszamy na urokliwa plażę

Kontakt – Apartamenty pod Bursztynowym Słońcem

Apartamenty pod Bursztynowym Słońcem

Dziwnów Apartamenty

ul.Spadochroniarzy Polskich 10F/5

ul. Spadochroniarzy Polskich 10E/7

Kontakt

info@dziwnowapartamenty.pl
510 354 322

Nazwa ulicy „Spadochroniarzy Polskich” w Dziwnowie, podobnie jak w innych miejscowościach Polski, jest hołdem dla polskich żołnierzy spadochronowych, którzy służyli podczas II wojny światowej. Te jednostki, znane ze swojej odwagi i umiejętności, odgrywały kluczową rolę w wielu operacjach wojennych, w tym w słynnej operacji Market Garden.

Dziwnów, będący nadmorskim miastem, przez nadanie jednej ze swoich ulic nazwy „Spadochroniarzy Polskich”, oddaje cześć i pamięć tym bohaterom. Jest to symboliczne działanie mające na celu utrwalenie pamięci o heroizmie i poświęceniu tych żołnierzy. Ulica ta staje się więc nie tylko elementem infrastruktury miejskiej, ale również ważnym miejscem pamięci historycznej, przypominającym o ważnym wkładzie polskich spadochroniarzy w walkę o wolność.

Warto zauważyć, że upamiętnienie żołnierzy spadochronowych w nazwach ulic jest jednym z sposobów, w jaki polskie miasta i miejscowości uczczają swoją historię wojenną i bohaterów narodowych. Dziwnów, włączając się w ten trend, podkreśla swoją część w narodowej pamięci i szacunku dla tych, którzy walczyli za wolność Polski.

Cżesto zadawane pytania odnosnie pobytu w naszych apartamentach przy ulicy Spadochroniarzy Polskich w Dziwnowie

Czy w apartamentowcu jest winda?

W apartamentowcu znajduje sie winda, lecz prawdopodobnie nie bezie Państwu potrzebna ponieważ obydwa nasze apartamenty znajdują sie na wysokim parterze. Oznacza to, że tarasy  znajdyjh a się na wysokości około 5 metrów nad ziemią.

Czy jest parking lub miejsce postojowe?

Tak jest miejsce postojowe

Zimowe ceny

Od 299 PLN/noc

Apartamenty pod Bursztynowym Słońcem

Dziwnów Apartamenty

ul.Spadochroniarzy Polskich 10F/5

ul. Spadochroniarzy Polskich 10E/7

72 - 420 Dziwnów

 

Kontakt

info@dziwnowapartamenty.pl
510 354 322