Dziwnów Pogoda na najbliższe 10 Dni

Planujesz wakacje w Dziwnowie? Sprawdź, jaka będzie pogoda w najbliższych dniach, aby jak najlepiej zaplanować swój wypoczynek.

Prognoza Pogody

Niedziela, 12 maja

Pogoda w Dziwnowie zapowiada się bardzo korzystnie. Przez cały dzień będzie słonecznie z maksymalną temperaturą dochodzącą do 13°C. Wiatr umiarkowany z północnego wschodu osiągający prędkość do 8 m/s. Brak opadów.

Poniedziałek, 13 maja

Poniedziałek przyniesie nieco cieplejsze powietrze z maksymalną temperaturą 20°C. Poranek będzie częściowo pochmurny, ale przez większość dnia będzie słonecznie. Wiatr z prędkością 6 m/s, brak opadów.

Wtorek, 14 maja

We wtorek temperatura wzrośnie do 22°C. Cały dzień będzie słoneczny, bez opadów. Wiatr umiarkowany z kierunku wschodniego z prędkością 6 m/s.

Środa, 15 maja

Środa przyniesie maksymalną temperaturę 19°C z pełnym słońcem przez cały dzień. Wiatr umiarkowany z prędkością 7 m/s, brak opadów.

Czwartek, 16 maja

W czwartek maksymalna temperatura wyniesie 20°C. Cały dzień będzie słoneczny, bez opadów. Wiatr o prędkości 6 m/s z kierunku wschodniego.

Piątek, 17 maja

Piątek przyniesie nieco zmienną pogodę. Poranek słoneczny, ale wieczorem mogą pojawić się lekkie chmury. Maksymalna temperatura wyniesie 20°C, wiatr o prędkości 7 m/s. Bez opadów.

Sobota, 18 maja

W sobotę maksymalna temperatura spadnie do 18°C. Poranek będzie pochmurny z przelotnymi deszczami w ciągu dnia. Przewidywane opady wynoszą około 2 mm. Wiatr umiarkowany z prędkością 6 m/s.

Niedziela, 19 maja

Niedziela będzie chłodniejsza, z maksymalną temperaturą 16°C. Możliwe opady deszczu, szczególnie rano. Przewidywana suma opadów to około 3,4 mm. Wiatr o prędkości 4 m/s.

Poniedziałek, 20 maja

W poniedziałek maksymalna temperatura wyniesie 16°C. Dzień będzie częściowo pochmurny, ale bez opadów. Wiatr umiarkowany z prędkością 4 m/s.

Wtorek, 21 maja

We wtorek pogoda ustabilizuje się, maksymalna temperatura wyniesie 16°C. Dzień będzie częściowo słoneczny z lekkimi chmurami. Wiatr umiarkowany z prędkością 5 m/s.

Zapowiada się, że najbliższe dni w Dziwnowie będą sprzyjać aktywnościom na świeżym powietrzu. Większość dni będzie słoneczna z przyjemnymi temperaturami, idealnymi na plażowanie czy spacery po malowniczych okolicach. Pamiętaj jednak, aby zabrać ze sobą zarówno krem z filtrem na słoneczne dni, jak i lekką kurtkę na wypadek wieczornych chłodów.